0

LIGA EVROPE, 1/16 FINALA: Liverpul ‘sa kreča’ ide dalje, Lacio i Atletik prošli, Šahtjor izbacio Šalke (VIDEO)

Objavljeno: 25.02.16 u 20:56

Odigrano je još sedam revanš utakmica 1/16 finala Lige Evrope, a zanimljivo je da nije bilo produžetaka ni na jednoj od njih.

Atletik je u samoj završnici meča sa Olimpikom iz Marseja uspeo da dođe do izjednačenja i tako izbegne dodatnih 30 minuta igre odnosno plasirao se u sledeću rundu.

(Izvor: Rutube/GOALTIME – ФУТБОЛЬНЫЕ ОБЗОРЫ)

Valensija je posle 6:0 na svom terenu dala još četiri gola Rapidu u Beču i tako prošla dalje sa neverovatnih 10:0.

(Izvor: Rutube/Life-Sport – Обзоры футбольных матчей)

Ubedljiv trijumf u gostima upisala je i Sparta iz Praga koja je sa 3:0 pobedila u Krasnodaru.

(Izvor: Rutube/Независимый спорт)

Lacio je u drugom poluvremenu slomio otpor borbenog Galatasaraja i pobedom od 3:1 otišao je u osminu finala, baš kao i Bajer koji je u samoj završnici uspeo da savlada Sporting iz Lisabona istim rezultatom.

Liverpul je ranim golom Milnera iz sumnjivo dosuđenog penala eliminisao Augzburg, dok je Šahtjor sa ubedljivih 0:3 otišao iz Gelzenkirhena.