0

LŠ, OSMINA FINALA: Siti trijumfovao u Kijevu (VIDEO)

Objavljeno: 24.02.16 u 22:37

Fudbaleri Mančester Sitija opravdali su ulogu favorita u duelu sa Dinamom pošto su trijumfovali u Kijevu sa 3:1 (2:0).

Tim Manuela Pelegrinija pitanje pobednika rešio je već u prvih 45 minuta kada su gol Šopvkovskog pogađali najpre Aguero, a potom i David Silva.

Domaći su uspeli da se vrate u igru golom Bujalskog u 58. minutu, ali to je bilo sve od ekipe Sergeja Rebrova. Kako su domaći propustili nekoliko prilika za izjednačenje kazna je usledila u 89. minutu kada je Jaja Ture udarcem sa ivice šesnaesterca postavio konačnih 1:3.

(Izvor: Rutube/GOALTIME – ФУТБОЛЬНЫЕ ОБЗОРЫ)

Oba srpska reprezentativca i Radosav Petrović i Aleksandar Kolarov su utakmicu odgledali sa klupe za rezerve Dinama odnosno Mančester Sitija.

Revanš meč ova dva tima će odigrati za tri nedelje na stadionu Etihad u Mančesteru.