0

PRIMERA: Nema promena, domaći i dalje pobeđuju, Valensija poražena na Anoeti (VIDEO)

Objavljeno: 10.01.16 u 17:52

Trend pobeda domaćih timova u 19. kolu Primere nastavljen je u posle duela odigranog u San Sebastijanu gde je Real savladao Valensiju sa 2:0.

Nakon prvog poluvremena u kom nije bilo golova, ali ni previše šansi pitanje pobednila rešeno je u razmaku od samo tri minuta. Žonatas je najpre u 79. minutu na asistenciju Karlos Martineza savladao Domeneka, a u 82. minutu akteri su bili potpuno identični za konačnih 2:0.

(Izvor: Youtube/F1 Grand Prix Racing)

Sosijedad se ovom pobedom izjednačio bodovno sa Betisom na deobi 14. mesta, dok je Valensija ostala na 23 poena koliko imaju još i Malaga i Hetafe.