0

KUP KRALJA: Veliki preokret na San Mamesu (VIDEO)

Objavljeno: 06.01.16 u 13:50

U prvoj utakmici osmine finala Kupa Kralja Atletik Bilbao je pred svojim navijačima savladao Viljareal sa 3:2 iako je na poluvremenu imao dva gola zaostatka.

Domaćin je bio bolji rival i u prvih 45 minuta, ali nije koristio svoje prilike za razliku od gostiju koji su posle dve kontre uspeli da dođu do velike prednosti.

Ipak, ulazak u igru iskusnog Adurica doneo je i promenu u igri Atletika koji je vrlo brzo došao do izjednačenja, da bi Laporte upotpunio preokret golom u 82. minutu.

(Izvor: Rutube/GOALTIME – ФУТБОЛЬНЫЕ ОБЗОРЫ)

Celu utakmicu na poziciji desnog beka u gostujućem timu odigrao je Antonio Rukavina.