0

PREMIJER LIGA: Remi u Njukaslu (VIDEO)

Objavljeno: 19.12.15 u 20:20

Poslednja utakmica subotnjeg programa 17. kola Premijer lige završena je bez pobednika pošto su Njukasl i Aston Vila podelili bodove odigravši 1:1 na Sent Džejms Parku.

Domaći su posle prvih 45 minuta imali prednost od jednog gola pošto je iskusni Koloćini u 38. minutu zatresao mrežu gostiju. Nešto ranije u igru je ušao Aleksandar Mitrović koji je zamenio povređenog Sisea.

(Izvor: Videa/tibor68)

Terensku inicijativu u drugom poluvremenu tim iz Birmingema materijalizovao je već u 61. minutu kada je Džordan Aju izjednačio na 1:1, ali gosti nisu imali snage i umeža za potpuni preokret.

Aston vila je i dalje zakucana za dno tabele sa samo sedam osvojenih bodova u 17 odigranih utakmica, dok je Njukasl u proseku osvajao poen po meču što mu je dovoljno da zauzme prvu poziciju u sigurnoj zoni odnosno ima samo tri boda više od Svonsija koji još nije odigrao meč 17. kola.