0

SERIJA A: Napoli preuzeo čelo tabele pobedom ne Bentegodiju (VIDEO)

Objavljeno: 22.11.15 u 14:27

U prvom meču nedljenog programa 13. kola Serije A Napoli je očekivano osvoji sva tri boda na gostovanju u Veroni savladavši domaćina sa 2:0, pogocima u drugom poluvremenu.

Trijmuf Napolitancima su doneli Insinje koji je bio strelac prvog i asistent kod drugog gola i najbolji strelac tima Gonzalo Iguain koji je u 73. minutu stavio tačku na ovaj meč.

(Izvor: Videa/tibor68)

Neposredno pre drugog pogotka gostiju iz igre je izašao naš internacioanalac Boško Janković koji se utopio u sivilio svog tima koji i dalje ne zna za trijumf u domaćem šampionatu.

Sa druge strane Napoli i dalje ima samo jedan poraz i to onaj u 1. kolu kada je izgubio od Sasuola, da bi potom u narednih 12 utakmica osvojio 28 bodova što mu trenutno donosi prvo mesto na tabeli. Bod manje su skupili Roma koja ima isti broj mečeva, kao i Fiorentina i Inter koji će tek odigrati utakmice 13. kola.