0

PRIMERA: Levante za 45 minuta rešio Sporting i pobegao sa dna tabele (VIDEO)

Objavljeno: 22.11.15 u 13:52

Drugu pobedu u ovogodišnjoj sezoni, prvu na gostovanju, fudbaleri Levantea zabeležili su na gostovanju Sportingu u Hihonu (0:3) u meču 12. kola Primere.

Gosti su već u prvih 45 minuta rešili pitanje pobednika postigavši sva tri pogotka u tom delu igre, a junaci su bili Brazilac Dejverson koji je postigao dva pogotka, i Marokanac Fedal koji je pored jednog gola bio i asistent kod trećeg.

(Izvor: Videa/tibor68)

(Izvor: Videa/beágyazása)

Domaći su imali priliku da ublaže poraz, ali Džoni u 63. minutu nije uspeo da realizuje jedanaesterac.

Levante sada ima 10 bodovao odnosno koliko i Hetafe i Las Palmas koji su na deobi 16. mesta, dok je Sporting ostao na 12 poena te je i dalje 15. na tabeli.