0

BARAŽ ZA EP: Šveđani i Ukrajinci idu na EURO, kakva golčina Ibrahimovića (VIDEO)

Objavljeno: 17.11.15 u 22:46

Poslednja dva učesnika Evropskog prvenstva u fudbalu, koje bi naredne godine trebalo da se održi u Francuskoj, biće reprezentacije Švedske i Ukrajine.

Iako je rezultat utakmice u Kopenhagenu bio 2:2 uzbuđenja gotovo da nije ni bilo pošto su gosti golovima Ibrahimovća došli do ukupnih 4:1, a sve što su danci uspeli da urade je da sačuvaju čast i ne izgube pred svojim navijačima.

Gol Zlatana Ibrahimovića u 76. minutu postignut posle slobodnog udarca je sigurno jedan od najlepših i najvažnijih u njegovoj bogatoj karijeri.

(Izvor: Rutube/GOALTIME – обзоры футбольных матчей, видео голов.)

U Mariboru Slovenija je već na početku meča uspela da prepolovi prednost koju su Ukrajinci doneli na Alpe, ali domaća selekcija nošena frenetičnim navijanjem publike ipak nije uspela da dođe do drugog pogotka i tako izbori makar produžetke. Čak je u poslednjem minutu nadoknade Jarmolenko uspeo da savlada Handanovića i tako donese remi svojoj selekciji.

(Izvor: Rutube/Футболонлайн.net)