0

PREMIJER LIGA: Nula na Vila Parku u duelu poslednjeg i prvog na tabeli (VIDEO)

Objavljeno: 08.11.15 u 16:35

Nije bilo pobednika u prvom meču nedeljenog programa 12. kola Premijer lige pošto su domaća Aston Vila i gostujući Mančester siti odigrali 0:0.

Posle sedam uzastopnih poraza u šampionatu tim iz Birmingema uspeo je da izbori makar bod u duelu sa favorizovanim rivalom za kojeg je svih 90 minuta odigrao i naš Aleksandar Kolarov koji je imao nekoliko solidnih pokušaja sa distance.

Možda i najvažniji detalj na meču desio se sredinom prvog poluvremena kada je napadač gostiju Boni zbog povrede morao da napusti teren, a kako se radi o zadnjoj loći nema sumnje da ga čeka više nedeljna pauza.

(Izvor: Rutube/GOALTIME – обзоры футбольных матчей, видео голов.)

Aston Vila ostaje na poslednjem mestu sa svega pet osvojenih bodova u 12 odigranih mečeva, dok Mančester siti sada ima samo bod više od Arsenala (koji ima meč manje) i Lestera, dok Junajted zaostaje dva poena.