0

PRIMERA: Baskijci u dobrom raspoloženju dočekuje Partizan, osvojili ceo plen u Sevilji (VIDEO)

Objavljeno: 01.11.15 u 22:19

Utakmica između Betisa i Atletika iz Bilbaa odigrana na stadionu Benito Viljamarin zaključila je 10. kolo Primere, a na nesreću domaćih navijača bodovi su pripali Baskijcima koji su trijumfovali rezultatom 3:1 (2:0).

Oba pogotka za goste u prvih 45 minuta postigao je tamnoputi Bask Injaki Vilijams. domaćima je nadu u povoljan rezultat vratio Ruben Kastro koji je sredinom drugog dela igre realizovao penal, ali u jeku napada tima iz Sevilje usledio je novi hladan tuš koji im je priredio Raul Garsija prelepim golom sa distance na tri minuta pre kraja meča.

(Izvor: Rutube/Футболонлайн.net)

Atletik je ovom pobedom preskočio večerašnjeg rivala na tabeli i ne samo Betis već još tri kluba pa se probio do deobe osmog mesta sa Deportivom. Domaći su ostali na 12. mestu pošto imaju lošiju gol razliku od Sevilje i Sportinga koji imaju isti broj bodova.

Već u četvrtak Atletik će na svom stadionu u meču 4. kola Lige evrope ugostiti srpskog šampiona – ekipu Partizana.