0

NOVINAR NAPAO NAVIJAČA SPARTAKA: Sprečeni veći incidenti u Moskvi (VIDEO)

Objavljeno: 25.10.15 u 21:00

Fudbaleri Spartaka su u današnjem moskovskom derbiju kao gosti savladali Dinamo sa 3:2 golom Kvinsija Promesa u poslednjem minutu, ali nije bilo zanimljivo samo tokom meča.

Na poluvremenu utakmice pri rezultatu 1:1 na teren je utrčao jedan navijač Spartaka koji je prišao tribini na kojoj su na Himki Areni bili smeštene pristalice domaćeg tima u nameri da ih isprovocira.

Međutim, najviše je isprovocirao spikera na stadionu, izvesnog Dmitrija Deruneca koji mu je prišao i zadao nekoliko udaraca, mada mu ni Spartakovac nije ostao dužan.

(Izvor: Youtube/Tribuna EllTV)

Na snimku se vidi i kako su ostali navijači Spartaka, koji su popunili skoro cele dve tribine, nakon smirivanja situacije pretili Derunecu kojem je posle ovakovog poteza pod zankom pitanja dalji angažman u Dinamu.