0

PRIMERA: Deportivo odneo bodove iz Andaluzije (VIDEO)

Objavljeno: 24.09.15 u 23:55

Deportivo iz La Korunje nastavlja da pruža vrlo dobre partije na početku sezone pošto je u poslednjem meču 5. kola Primere savladao Betis i to u Sevilji sa 2:1.

Nakon bledog prvog poluvremena u kojem nije bilo golova na početku drugog počelo je da pršti. Najpre je Kartabija prelepim golom doveo goste u vođstvo koje je trajalo samo pet minuta pošto je u 59. minutu Petros izjednačio na 1:1.

(Izvor: Youtube/Sp Ilyass)

U jeku napada domaćih usledio je kontraudar, lepa akcija tima iz Galicije koju je golom krunisao Fajsal Fažr.

(Izvor: Youtube/Rc Deportivo Coruña)

Deportivo se probio do sedmog mesta na tabeli pošto ima osam bodova, dok je Betis ostao na pet poena pa deli 11. mesto sa još tri kluba.