0

REKORDI I DALJE PADAJU: Seni nastavlja da trese mreže (VIDEO)

Objavljeno: 27.08.15 u 15:37

Legendarni brazilski golman Rožerio Seni ni u 42. godini ne planira da prestane da postiže golove.

On je prethodne noći u pobedi Sao Paula nad Searom od 3:0 u meču osmine finala brazilskog kupa u 45. minutu realizovao penal koji je dosuđen za „trikolore“ što mu je bio uklupno 131. gol u karijeri.

(Izvor: Youtube/HQFootball24)

Preoostala dva pogotka za Sao Paulo postigli su Mendeš u 55. minutu i Alešandre Pato u 75. minutu. Kako je tim za koji nastupa Seni trijumfovao i u prvom meču sa 2:1, plasirao se u narednu rundu takmičenja.

Iskusni čuvar mreže tako je popravio rekor koji je i do sada bio u njegovim rukama (nogama) kada su u pitanju najefikasniji golmani u istoriji ovog sporta.