0

SERIJA A: Šampion izgubio dva boda u nadoknadi (VIDEO)

Objavljeno: 30.05.15 u 20:02

Fudbaleri Juventusa zabeležili nisu uspeli da sačuvaju pobedu u poslednjem kolu Serije A iako im je ona praktično bila na „tanjiru“. Verona je pogotkom u poslednjim momentima uspela da izvuče remi – 2:2 i osvoji bod protiv šampiona.

U generalnoj probi pred finalni meč Lige šampiona, koji je na programu sledeće subote, klub iz Torina je pogocima Urugvajca Pereire u 42. i Španca Ljorentea koji je bio precizan u 57. minutu dva puta dolazio do prednosti. Između dva pogotka gostiju mrežu je pogodio iskusni Luka Toni koji je u 48. minutu izjednačio na 1:1, da bi neposredno pre poslednjeg sudijskog zvižduka konačan rezultat postavio Gomez.

(Izvor: Dailmotion/footballTV)

Juventus tako sezonu završava sa 87 skupljenih bodova što je u ovom trenutku čak 17 više od drugoplasirane Rome, dok je Verona na deobi 11. mesta sa 46 poena, ali Palermo i Sasuolo tek bi trebalo da odigraju svoje utakmice 38. kola.