0

I MI IMAMO KANDIDATA ZA PROMAŠAJ GODINE: Napadač Napretka promašio prazan gol sa sedam metara (VIDEO)

Objavljeno: 30.05.15 u 20:44

U toku je prvi meč baraža za popunu Jelen Superlige u kojem se sastaju Metalac iz Gornjeg Milanovca i kruševački Napredak.

Posle prvih 45 minuta rezultat je bio 2:1, ali mogli su gosti i do nerešenog ishoda nakon zaostatka od dva gola pošto je napadač Napretka N’Diaje imao šansu za koju je malo reći da je stopostotna.

Lotu je ka goolu domaćina povukao Trujić, nesebično je u situaciji „dva na jedan“ sa golmanom Metalca dodao do N’Dijajea koji se propisno obrukao.

(Izvor: YouTube/Visekruna TV)

Yanimljivo je da je samo koji minut pre toga tamnoputi centarfor iy daleko te\e situacije prelepim udarcem glavom, tako]e posle asistencije Truji’a, pogodio metu.