0

BUNDESLIGA: Gladbahu derbi, Subotić načeo Hertu, Augzburg iznenadio Bajern (VIDEO)

Objavljeno: 09.05.15 u 17:49

Fudbaleri Borusije Menhengladbah korak su bliže LŠ, jer su savladali Bajer kod kuće 3:0 u 32. kolu Bundeslige. Strelci su bili Kruze, Herman i Traore, a sv atri gola pala su u drugom poluvremenu.

Borusija Dortmund je sa 2:0 savladala Hertu, a srpski internacionalac Neven Subotić bio je strelac prvog gola.

Međutim, planove da se dočepaju LE pokvario im je Ausburg koji je sa 1:0 savladao Bajern u Minhenu. Titula je već obezbeđena, ali ovakvom iznenađenju se nisu nadali. REina je pocrveneo već u 13. minutu, Verder je promašio penal… Ono što gosti nisu uspeli u 15, jesu u 71. minutu. Nije bio penal, ali su uspeli da postignu pogodak i slave protiv šampiona.

Ajntraht je pobedio Hofenhajm sa 3:1, Borusija Menhengaldbah je sa 3:0 slavila nad Bajerom,dok su Hanover i Verder remizirali 1:1.