0

SERIJA A: Empoli ponizio Napolitance, pala čak tri autogola (VIDEO)

Objavljeno: 30.04.15 u 22:48

U duelu dva tima sa potpuno različitih delova tabele Serije A Empoli je pred svojim navijačima u poslednjem meču 33. kola savladao Napoli sa ubedljivih 4:2 (3:0).

Domaći su već posle prvog poluvremena imali velikih 3:0 nakon što su pogađali Makarone u 8. i Saponara u 45. minutu odnosno Britos koji je savladao svog golmana u 43. minutu.

I na drugoj strani je viđen autogol pošto je Laurini u 64. minutu zatresao mrežu gola svog tima, ali je ponovo Anduhar protivnika imao u svom saigraču pošto ga je u 81. minutu savladao Albiol. Koliko toliko poraz je ublažio Hamšik u sudijskoj nadokandi meča.

Napoli je propustio priliku da se približi Laciju i Romi koji su na drugom i trećem mestu odnosno sada ima šest i pet bodova manjka, dok je Empoli uspeo bodovno da se izjednači sa Udinezeom na 14. poziciji (38).