0

PREMIJER LIGA: Remi u Sautemptonu (VIDEO)

Objavljeno: 25.04.15 u 15:40

Utakmicom između Sautemptona i Totenhema otvoreno je 34. kolo Premijer lige, a iako su domaći dva puta vodili na kraju nije bilo pobednika pošto je meč završen rezultatom 2:2 (1:1).

Nakon prilično dosadnog prvog dela meča u 29. minutu tu monotoniju je prekinuo fudbaler Totenhema Dejvis koji je loše intervenisao odnosno dozvolio je Peleu da ga preduhitri i ćušne loptu u Lorisov gol. Ipak, gosti su do odmora uspeli da izjednače i to preko Lamele koji je gotovo slučajno udarcem rukom ili ramenom posle centaršuta sa desne strane pogodio mrežu rivala.

Lepu akciju svojim drugim pogotkom na meču u 65. minutu je krunisao Gracijano Pele, ali ovog puta je prednost „svetaca“ trajala još kraće pošto je Šadli na dodavanje Dajera u 70. minutu izjednačio za konačnih 2:2.

Dušan Tadić je ceo meč odgledao sa klupe za rezerve, dok Filip Đuričić nije bio u timu zbog povrede.

Remi ova dva tima praktično najviše odgovoara Liverpulu sa kojim se bore za plasman u Ligu Evrope, a „crveni“ sada uz dva meča manje imaju samo bod zaostatka za Totenhemom odnosno isti broj poena kao Sautempton.