0

PRIMERA: Barsa se revanširala Selti istom merom (VIDEO)

Objavljeno: 05.04.15 u 22:54

U poslednjem meču nedeljnog programa 29. kola Primere barselona je sa minimalnih 1:0 savladala Seltu u Vigu revanširavši se tako rivalu za poraz u prvom delu sezone kada je tim iz Galicije istim rezultatom slavio na Kamp Nou.

I pored brojnih šansi udarnog trija Barselone strelac jedinog gola na meču bio je defanzivac Matje koji je u 74. minutu posle prekida savladao Serhija Alvareza. Mogao je Leo Mesi u samoj završnici i da podupla prednost Katalonaca ali je u situaciji „jedan na jedan“ lob udarcem pored golmana prebacio i gol.

Srpski reprezentativac Nemanja Radoja u igru je ušao u 67. minutu. Zanimljiv detalj viđen je u samoj završnici kada je igrač Selte Oreljana busenom trave gađao i pogodio Pikea zbog njegovog odugovlačenja, što je dovelo do toga da je pre svojih saigrača završio u svlačionici.

Barselona ponovo ima četiri boda prednosti u odnosu na Real odnosno čak devet više od aktuelnog prvaka Atletika, dok je Selta sigurna u sredini tabele sa 35 poena.