0

SERIJA A: Toni zakomplikovao trku za Ligu šampiona (VIDEO)

Objavljeno: 15.03.15 u 20:09

Porazom od Verone od 2:0 u meču 27. kola Serije A fudbaleri Napolija pružili su priliku prvim pratiocima u borbi za treće mesto na tabeli da im se dodatno primaknu.

Junak pobede tima iz grada Romea i Julije bio je iskusni napadač Luka Toni koji je na početku oba poluvremena tresao mrežu Anduhara. Prvi put je to uradio već u 7. minutu, a drugi u 6. drugog poluvremena kada mu je asistirao Halfredson. Boško Janković je odigrao vrlo dobro 85 minuta kada ga je zamenio Martić.

Verona 2 – 0 Napoli All Goals and Highlights… by funnyno1

Napoli je sada ostao na istom broju bodova kao Lacio (46), a pored ova dva tima u borbu za mesto u kvalifikacijama za Ligu šampiona mogu da se uključe Fiorentina i Sampdorija ukoliko trijumfuju u svojim mečevima ove runde takmičenja. Verona je ovim trijumfom dodatno pobegla timovima koji se bore za opstanak pošto ima čak 11 poena više od Kaljarija koji je prvi tim ispod crte.