0

SERIJA A: Još jedna bruka Intera, samo bod protiv Ćezene na Meaci (VIDEO)

Objavljeno: 15.03.15 u 22:40

U poslednjem meču nedeljnog programa 27. kola Serije A Inter nije uspeo da savlada Ćezenu pred svojim navijačima odnosno rezultat je bio 1:1.

Bez obzira na apsolutnu incijativu domaće ekipe gost je prvi iskoristio jednu od retkih prilika u kojoj se u 30. minutu našao Defrel koji je ulovio Handanovića na ničijoj zemlji pa mu nije bilo teško da ga lobuje.

Kada je već u trećem minutu drugog dela Palasio odlično reagovao na prvoj stativi posle centaršuta Ikardija navijači Intera su se ponadali da bi moglo da dođe i do potpunog preokreta, ali njega nije bilo uprkos tome što su njihovi ljubimci imali nekoliko vrlo dobrih prilika za gol.

Rodrigo Palacio Goal – Inter Milano vs Cesena 1… by darkobit2992

Nemanje Vidića nije bilo u sastavu Intera, dok je Zdravko Kuzmanović zamenjen u poluvremenu kada je umesto njega u igru ušao Lukas Podolski.

Inter sada ima isti broj bodova (37), ali i utakmicu više od Đenove na deobi sedmog mesta, ali ukoliko u ponedeljak ostvare pozitivne rezulatte priliku da preskoče „nero-azure“ na tabeli imaju Torino i Milan. Ćezena sada ima 21 bod, koliko i Kaljari, a oba tima zaostaju četiri poena za Atalantom sa kojom će se boriti za opstanak.