0

PRIMERA: Sevilja lagano do tri boda protiv Elčea (VIDEO)

Objavljeno: 15.03.15 u 20:49

Fudbaleri Sevilje su bez previše problema osvojili nova tri boda u domaćem šampiontau pošto su u meču 27. kola pred svojim navijačima savladali Elče sa 3:0.

Odbranu gostiju prvi je probio Karlos Baka koji je u 18. minutu bio precizan sa bele tačke nakon što je dosuđen penal zbog prekršaja Ćisme. Kolumbijac je bio strelac i drugog pogotka za koji mu je asistirao Koke, a tačku na ovaj meč stavio je Gameiro u 81. minutu posle dodavanja Banege.

All Goals_ Sevilla 3-0 Elche 15.03.2015 HD by Match-Interview

S qobzirom da je ranije tokom dana Viljareal odigrao samo 0:0 sa Almerijom Sevilja je preskočila na tabeli „žutu podmornicu“ i sada ima samo četiri boda manje od četvrtoplasiranog Atletika. Elče je na deobi 14. mesta sa Eibarom, a oba tima imaju pet bodova više od Granade koja je danas poražena u Malagi sa 2:0 (osmi poraz u nizu), ali samo dva više od Levantea, Almerija i Deportiva.