0

PRIMERA: Preokret na Valjehasu, Bueno junak Raja (VIDEO)

Objavljeno: 14.03.15 u 21:51

Već 18 utakmica uzastopno u svakoj utakmici koju igra Rajo Valjekano u Primeru poznat je pobednik, a na sreću domaćih navijača klub sa Valjehasa je večeras u meču 27. kola savladao Granadu sa 2:1 (0:1).

Kada su gosti preko Kordobe poveli već u osmom minutu bilo je jasno da će Valjekano teško zabeležiti treću uzastopnu pobedu na svom terenu, ali da tako ipak bude pobrinuo se najbolji igrač tima bueno koji je u razmaku od samo desetak minuta u drugom delu drugog poluvremena dva puta savladao Ojera. Na samom isteku nadokande vremena Embarba je stavio samo tačku an ovaj meč pogotkom iz kontranapada.

Sa nova tri boda klub iz predgrađa Madrida je stigao čak do deobe 10. mesta pošto ima isti bodovni saldo kao Selta (32) te je sada osam poena udaljen od opasne zone u kojoj se na pretposlednjem mestu nalazi Granada kojojoj nedostaju tri boda kako bi stigla Levante i Deportivo.