0

PRIMERA: Baskijci oneli ceo plen iz Galicije (VIDEO)

Objavljeno: 14.03.15 u 23:52

U poslednjem meču subotnjeg programa 27. kola Primere Atletik je savladao Seltu u Vigu sa 2:1 i nosi sva tri boda u Bilbao.

Već nakon nešto više od četvrt sata igre gosti su došli do prednosti golom Adurica iz penala, a 15 minuta kasnije prednost Atletika duplirao je San Hoze. Domaći tim je u drugom delu svim silama pokušao da dođe makar do boda, ali sve što je uspeo je da smanji zaostatak golom Lariveja u 64. minutu.

Gosti su poslednjih osam minuta igrali sa fudbalerom manje u polju pošto je strelac drugog gola San Hoze pazario dva žuta kartona, ali ni to nije mnogo pomoglo Selti za koju večeras nije igrao Nemanja Radoja.

Atletik je ovom pobedom ponovo preuzeo osmo mesto od Espanjola pošto ima tri boda više od kluba iz Barselone koji ima poen više od Selte.