0

PONOVO PRVI: PSŽ demolirao Lens

Objavljeno: 07.03.15 u 19:22

Fudbaleri Pari Sen Žermena deklasirali su Lens pošto su slavili više nego ubedljiv trijumf od 4:1 na stadionu Park prinčeva.

Ovim trijumfom izabranici Lorana Blana popeli su se na čelo tabele francuske Lige 1. Popularni „Sveci“ do prednosti su došli u samom finišu prvog poluvremena.

Mrežu Lensa je načeo David Luiz svojim golom u 44. minutu. Na 2:0 povisio je Zlatan Ibrahimović golom sa penala.

Lens se potom malo trgao, zaigrao nešto angažovanije i nagrada je stigla u 68. minutu pošto je mrežu PSŽ-a zatresao Touzgar.

Pokušali su gosti potom na sve ili ništa, zaigrali su malo otvorenije, a kazna je stigla u 80. minutu nakon sjajnog Pastorea loptu je u gol pretvorio Matuidi.

Samo tri minuta kasnije, Pastore je svoje sjajno veče kruisao i svojim pogotkom za konačnih 4:1.