0

PRIMERA: Podela bodova u Vigu (VIDEO)

Objavljeno: 02.03.15 u 22:45

Selta i Elče su se večeras sastali u poslenjem meču 25. kola Primere, a pobednika nije bilo pošto je meč završen rezultatom 1:1.

Oba gola su pala u drugih 45 minuta. Najpre je selta preko Danca Kron-Delija uspela da materijalizujeterensku inicijativu i dođe do prednosti u 61. minutu, da bi u samoj završnici Loman golom iz sumnjivog penala postavio konačan rezultat. Srpski reprezentativac Nemanja Radoja zamenjen je u 89. minutu, a do tada je pružio vrlo dobru partiju.

All Goals – Celta Vigo 1-1 Elche – 02-03-2015 by VideoGreen

Selta sada ima 32 boda, koliko i Espanjol koji je potisnut na deveto mesto, dok je Elče sada dva poena udaljen od opasne zone pošto ima 24, a Levante 22 boda.

Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj fejsbuk stranici Hotsport.rs, kao i na našem Tviter nalogu.