0

SERIJA A: Verona odnela bodove sa Sardinije (VIDEO)

Objavljeno: 01.03.15 u 14:39

U prvom meču nedeljnog programa 25. kola Serije A fudbaleri Verone su neočekivano lako došli do sva tri boda na gostovanju Kaljariju na Sardiniji pobedom od 2:1.

Već u devetom minutu gosti su došli do vođstva preko Luke Tonija koji je bio brži od Željka Brkića posle jednog centaršuta, a ovaj pogodak može da ide na dušu srpskog golmana koji je morao bolje da interveniše.

Nije se proslavio naš reprezentativac ni kod drugog pogotka gostiju koji je pao u 56. minutu, ali u ovom slučaju krivicu deli sa svojom odbranom koja je loše postavila ofsajd zamku. Boško Janković je iz igre izašao neposredno pre drugog pogotka, a zanimljivo ej da ga je zamenio upravo strelac tog gola – Taleb.

U samoj završnici Konti je napravio samo kozmetički promenu rezultata.

Ovim trijumfom Verona je pobegla Kaljariju čak osam bodova odnosno klub sa Sardinije sada uz meč više ima tri boda manje od Atalnate koja je prvi tim iznad crte.