0

SERIJA A: Ono kad Miha promrda ekipu na poluvremenu… (VIDEO)

Objavljeno: 01.03.15 u 17:13

Atalanta je vodila na poluvremenu meča protiv Sampdorije, ne znamo šta se tada desilo u Mihinoj svlačionici, ali su njegovi momci u drugom poluvremenu zaigrali mnogo bolje i podarili svom šefu nova tri boda. Pobede Lacija i Ćezene.

Mihajlovićeva Sampdorija ponekada se zakašlje, ali vrlo brzo ustane i nastavi da juriša ka Evropi naredne sezone. Otprilike tako je bilo i na meču 25. kola protiv Atalante koja je vodila od 16. minuta golom Stendarda.

Međutim, ‘fen’ u svlačionici ili nešto drugo, no, Mihini ratnici su zaigrali mnogo bolje u nastavku. Uputili su 17 udaraca ka golu domaćina u drugih 45 minuta od kojih je pet išlo u okvir, a što je najbitnije, dva su pogodila metu. Egzekutori su bili Muriel u 68. i Okaka osam minuta pre kraja, pa je Sampa zadržala evropske ambicije.

U ostalim duelima od 15 časova Lacio je bez većih problema odneo bodove iz Sasuola, bilo je 3:0, a ponovo je strelac bio mladi vunderkind Felipe Anderson, a pobedu je potvrdio Miro Klose. U grčevitoj borbi za opstanak Ćezena je slavila nad Udinezeom, a Palermo i Empoli se nisu puno preznojali, odigrali su bez golova.