0

SERIJA A: Mihajloviću samo bod u derbiju Dela Lanterna (VIDEO)

Objavljeno: 24.02.15 u 21:55

U odloženom meču 24. kola Serije A u derbiju Dela Lanterna, Sampdorija i Đenova su igrale nerešeno 1:1 (1:1).

Utakmicu su bolje otvorili teget-crveni koji su prvu priliku imali u 2. minutu kada je Bertolaći šutirao glavom preko gola. U osmom minutu uzvratila je Sampdorija, ali je pokušaj Ređinija glavom završio pored gola.

Rasplet se dogodio u svega dva minuta. Đenova je povela u 17. minutu posle sjajnog pasa Nijanga u peterac i završnice Falkea za 1:0. Ipak, radost fiktivno gostiju (oba tima igraju na istom stadionu) trajala je svega dva minuta, pošto je Eder iskoristio veliku grešku Ronkalje.

Posle izjednačenja Sampdorija našeg trenera Siniše Mihajlovića je zaigrala mnogo bolje, ali Okaka, Silvestri i Obijang nisu bili dovoljno koncentrisani da svom timu donesu vođstvo. Poslednjih pet minuta utakmice pripalo je Đenovi, a u tom periodu Bertolaći je promašio dve izgledne šanse.

Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj fejsbuk stranici Hotsport.rs, kao i na našem Tviter nalogu.