0

SERIJA A: Davljenici kobni po kandidate za titulu, posle Rome i Juve ostao bez dva boda (VIDEO)

Objavljeno: 15.02.15 u 22:36

Nakon što je Parma danas u meču 23. kola otkinula dva boda Romi isto je u poslednjem duelu ove runde takmičenja uradila Ćezena koja je odigrala 2:2 sa vodećim Juventusom.

Poveli su domaći posle kontranapada u 17.minutu golom Đurića, ali su gosti već do poluvremena uspeli da naprave preokret i to u roku od samo šest minuta pošto su Morata i Markizio u 27. odnosno 33. minutu iskoristili smušenost odbrane Ćezene. Da „stara dama“ ne odnese ceo plen pobrinuo se Brijenca pogotkom u sredinom drugog dela igre.

Juventus je propustio priliku da uveća prednost posle kiksa Rome odnosno ponovo ima sedam bodova viška u odnosu na prvog pratioca, dok je Ćezena ovim remijem ostala udaljena od sigurne zone čak sedam poena.