0

FA KUP: Preokret Liverpula za samo devet minuta (VIDEO)

Objavljeno: 14.02.15 u 20:31

U poslednjem meču današnjeg programa osmine finala FA kupa fudbaleri Liverpula su posle preokreta uspeli da savaldaju Kristal Palas u Londonu sa 2:1 i tako se plasiraju među osam najboljih.

Uprkos terenskoj inicijativi „crvenih“ (večeras u žutim dresovima) jedini gol u prvih 45 minuta postigli su domaći koji su preko Kempbela došli do prednosti. Mogao je Liverpul makar do izjednačenja i u prvom poluvremenu, ali ono što je propušteno tada nadokađeno je već u prvih 15 minuta drugog dela.

Najpre je Staridž volej udarcem pogodio mrežu Palasa za izjednačenje, a potom je precizan bio i Lalana koji je odlično reagovao posle udarca Balotelija koji je na početku drugog dela igre zamenio Lazara Markovića.