0

AUSTRIJA: Arsovićeva osvojila srebro

Objavljeno: 14.02.15 u 14:10

Andrea Arsović, srpska reprezentativka u streljaštvu, osvojila je srebro na takmičenju „Panonija trofej“ u Austriji, u disciplini vazdušna puška, saopštio je Streljački savez Srbije.

Arsovićeva je sa 208,3 krugova osvojila drugo mesto nakon šeste pozicije u kvalifikacijama.

– Prvi put učestvujem na ovom takmičenju i veoma sam zadovoljna finalnim rezultatom. Srećna sam zbog medalje, posebno jer je Panonija trofej u sklopu priprema za Prvenstvo Evrope, koje se održava u martu – rekla je Andrea Arsović.

Zlatnu medalju na Panonija trofeju osvojila je takmičarka iz Češke, Vognarova, sa 201,4 krugova, dok je bronza pripala još jednoj takmičarki iz Srbije, Dragani Todorović sa 185,5 krugova.