»Tag:Streljaštvo

Streljaštvo

STRELJAŠTVO: Odloženo Evropsko prvenstvo…

| 20. apr 2020. 12:14|0 komentara|HotSport

Juniorsko prvenstvo Evrope malokalibarskim oružjem, koje je u Osijeku trebalo da bude organizovano od 25. juna do 2. jula, odloženo je za septembar...

20. apr 2020. 12:14

STRELJAŠTVO: Srpski juniori osmi u Evropi

| 27. feb 2020. 14:55|0 komentara|HotSport

Srpska muška juniorska reprezentacija puškom zauzela je osmo mesto u ekipnom takmičenju poslednjeg dana omladinskih nadmetanja na 50. Evropskom prvenstvu vazdušnim oružjem u Vroclavu.

27. feb 2020. 14:55

POČELO EP U VROCLAVU: Ivanoviću izmakla medalja

| 25. feb 2020. 20:04|0 komentara|HotSport

Srpski reprezentativac Marko Ivanović osvojio je četvrto mesto u nadmetanju juniora puškom prvog dana Evropskog prvenstva vazdušnim oružjem, koje je danas počelo u poljskom Vroclavu.

25. feb 2020. 20:04

STRELJAŠTVO: Teodora ponovo šesta u Minhenu!

| 23. jan 2020. 18:40|0 komentara|SS Srbije

Mlada srpska reprezentativka Teodora Vukojević je drugog dana velikog turnira „H en N kup“ u Minhenu osvojila je šesto mesto u takmičenju juniorki vazdušnom puškom.

23. jan 2020. 18:40

STRELJAŠTVO: Teodora šesta u Minhenu

| 22. jan 2020. 15:30|0 komentara|HotSport

Reprezentativka Srbije Teodora Vukojević osvojila je šesto mesto u takmičenju juniorki puškom prvog dana tradicionalnog mitinga vazdušnim oružjem...

22. jan 2020. 15:30