0

KUP KRALJA: Barsa nosi dva gola viška u Viljareal (VIDEO)

Objavljeno: 11.02.15 u 22:02

U prvom meču polufinala Kupa Kralja Barselona je pred svojim navijačima sa 3:1 savladala goste iz Viljareala i imaće solidnu prednost uoči revanša koji je na programu tek za četiri nedelje.

Ekipu Luisa Enrikea u vođstvo je doveo najbolji igrač Leo Mesi krajem prvog dela igre kada je odlično reagovao na dodavanja Suareza, ali je već na startu drugog Trigueros golčinom udarcem sa preko 25 metara doneo izjednačenje i nadu gostima.

Međutim, njihovo slavlje trajalao je nepunih minut pošto je već u sledećem napadu Inijesta, ponovo na dodavanje Suareza, vratio vođstvo Kataloncima, a Đerar Pike je sredinom drugog poluvremena posle prekida stavio tačku na meč.