0

PARTIZAN BIO BLIŽI POBEDI: Dva penala, dva gola iz peterca, prečka, šanse… (VIDEO)

Objavljeno: 08.02.15 u 20:20

Fudbaleri Partizana danas su odigrali drugi pripremni meč u drugom delu priprema koje obavljaju u Turskoj.

Za razliku od jučerašnje blede partije u dvoboju sa Sarajevom crno-beli su danas bili bolji rival od Anžija, ali nisu uspeli da dođu do pobede – 2:2. Galvni krivci su vrlo dobar golman tima iz Mahačkale i prečka koju je pogodio Ninković iz slobodnjaka u 70. minutu meča.

Golove za Partizan postigli su Ninković iz penala u 17. i Marinković u 36. minutu.

Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj fejsbuk stranici Hotsport.rs, kao i na našem Tviter nalogu.