0
U pripremi

SERIJA A: Nezaustavljivi Torino (VIDEO)

Objavljeno: 07.02.15 u 20:12

Torino se nalazili u odličnoj formi i to je potvrdio na gostovanju Veroni koju je na Bentegodiju savladao sa 3:1.

Imali su gosti, za koje danas nije igrao Nikola Maksimović, prednost na poluvremenu pošto je Martinez pogodio mrežu domaćina u 32. minutu, a onda su je početkom drugog dela pogotkom Kvaljarele iz penala duplirali. Verona se vratila u meč golom iskusnog Luke Tonija, ali je u samoj završnici El Kaduri otklonio svaku dilemu oko pobednika. Boška Jankovića zbog povrede nije bilo u sastavu domaćeg tima.

Četvrtom vezanom pobedom Torino se probio čak do sedme pozicije na tabeli pošto ima 31 bod na svom kontu, dok je Verona trećim prvenstvenim porazom u poslednja četiri meča došla na samo šest bodova od opasne zone.