0

SERIJA A: Juventus lako do bodova protiv Milana (VIDEO)

Objavljeno: 07.02.15 u 22:38

Nakon prošlonedeljnog remija sa Udinezeom ekipa Juventusa se vratila na pobednički kolsoek pošto je u nekada velikom derbiju italijanskog fudbala u Torinu savladala Milan sa 3:1.

Poveo je domaći tim golom Teveza posle asistencije Morate koji ga je izbacio u poziciju jedan na jedan sa protivničkim golmanom, ali veliko je pitanje da li je Argentinac u trenutku dodavanja bio u regularnoj poziciji. Levi bek Milana Antoneli izjednačio je lepim golom glavom posle kornera, ali je samo tri minuta kasnije Bonući uzvratio istom merom takođe posle prekida.

Pretio je Milan u drugom poluvremenu, ali kako nije uspeo da dođe makar do izjednačenja svaku nadu im je ugasio mladi Španac Alvaro Morata pogotkom u 65. minutu, kada je prisebno reagovao posle odbitka od stative.

Uz meč više Juventus sada ima čak 10 bodova suficita u odnosu na Romu, dok bi ekipu Milana mogla da preskoče čak tri tima koja imaju isti broj bodova ili jedan poen manje – Đenova, Sasuolo i Udineze.