0

LIGA 1: Ludilo u Sent Etjenu (VIDEO)

Objavljeno: 06.02.15 u 22:54

U prethodnom kolu šampionata Francuske na 10 mečeva je palo svega 10 pogodaka, a na startu 24. runde u Sent Etjenu je viđeno čak šest pošto je domaći tim uspeo da osvoji bod u duelu sa Lansom – 3:3.

Uprkos dva gola prednosti do koje su došli u 57. minutu „zeleni“ su na kraju „čupali“ bod pošto su gosti sa tri pogotka za 17 minuta uspeli da naprave potpuni preokret, ali ne i da sačuvaju pobedu.

Saint Etienne 3-3 RC Lens All Goals… by EarthSavi

Moglo bi da se kaže da podela bodova ne odgovara ni jednima ni drugima pošto je Sent Etjen dozvolio Monaku da ga pretekne, dok Lans ostaje u opasnoj zoni pošto ima dva poena manje od Kaena, Bastije i Lorijena koji su iznad crte.