0

PRIMERA: Viljareal dva puta vodio pa izgubio na Kamp Nou (VIDEO)

Objavljeno: 01.02.15 u 23:00

Za kraj nedeljnog programa 21. kola Primere ostavljen je derbi ove runde u kojem je Barselona na Kamp Nou dočekala i na kraju savladala Viljareal sa 3:2 (1:1).

Trener gostiju Marselinjo odlično je postavio taktiku za ovaj meč, čekao je Viljareal svoje prilike iz kontranapada i odlično ih je koristila pošto je dva puta vodila. Najpre je Rus Čerišev u završnici prvog dela doveo „žutu podmornicu“ u vođstvo, a Vijeto je isto uradio na početku drugog dela.

Međutim, ni na veliki odmor gosti nisu uspeli da odu sa prednošću pošto je Nejmar iskoristio gužvu pred golom Viljareala u 45. minutu. Rafinja je samo dva minuta nakon gola Vijeta poravnao, a Mesi na asistenciju Suareza doneo potpuni preokret domaćinu i ispostaviče se pobedu.

Barsa je ponovo na samo bod zaostatka za vodećim Realom koji ima 51 poen uz meč manje odigran, dok Viljareal suvereno drži svoju šestu poziciju sa 38 bodova, ali sve većim zaostatkom za Seviljom i Valensijom.