0

PRIMERA: Atletiko ‘rešio’ Eibar za samo 25 minuta (VIDEO)

Objavljeno: 31.01.15 u 19:50

I u drugom meču subotnjeg programa 21. kola Primere trijumfovao je tim iz Madrida pošto je posle Reala tri boda osvojio i Atletiko i to na teškom gostovanju Eibaru u Baskiji 1:3 (0:3).

Kada je Antoan Grizman na asistenciju Raula Garsije načeo domaćina nije moglo da se nasluti da će vrlo brzo domaći golman iz mreže da vadi još dve lopte. Oba puta ga je u razmaku od samo dva minuta savladao hrvatski reprezentativac Mario Mandžukić koji je praktično već u 25. minutu odlučio pobednika. Sve što je domaći tim uspeo da uradi u drugom poluvremenu je da u samoj završnici preko Pjovakarija postigne počasni pogodak.

„Jorgandžije“ sada sa utakmicom više na svom kontu imaju isti broj bodova kao Barselona (47), ali čak četiri manje od vodećeg Reala koji je takođe odigrao utakmicu manje od gradskog rivala. Eibar, za koji je danas drugo poluvreme odigrao Dejan Lekić, je sa 27 bodova prilično siguran u sredini tabele.