0

KUP ITALIJE: Lacio koban za Milan, Rimljani u polufinalu (VIDEO)

Objavljeno: 27.01.15 u 22:43

Nakon što su Rimljani u subotu u ligaškom duelu savladali Milan na svom Olimpiku isti ishod se desio u četvrtfinalnom duelu Kupa Italije pošto je Lacio trijumfovao sa 1:0.

Jedini gol na meču postigao je Argentinac Lukas Bilja nakon opravdano dosuđenog penala u 38. minutu. Imao je domaći tim igrača više celo drugo poluvreme pošto je u 45. minutu isključen Loik Cana, ali nije uspeo da iskoristi brojčanu prednost. Istina, Ćerći je 93. minutu zatresao mrežu, ali se nalazi u ofsajd poziciji u trenutku upućivanja lopte ka njemu.

Dušan Basta je u igru ušao u 54. minutu umesto Maurisija i imao je nekoliko vrlo dobrih izleta do gola Milana, ali njegovi saigrači nisu uspeli da materijalizuju prodore srpskog internacionalca.