0

PRIMERA: Minimalci Sosijedada i Viljareala (VIDEO)

Objavljeno: 24.01.15 u 23:53

Oba meča 20. kola Primere odigrana u večernjem terminu rešena su na istovetan način i to gotovo u istom minutu.

Naime Real Sosijedad i Viljareal su savladali Eibar odnosno Levante sa po 1:0 i to pogocima koji su pali na početku drugog poluvremena.

Ćavi Prijeto je na asistenciju Parda golom u 55. minutu odlučio meč u San Sebastijanu, dok je gotovo u istim trenucima, ali 56. minutu na Madrigalu Vijeto postigao jedini gol u duelu dva kluba iz komšiluka Viljareala i Levantea.

Viljareal se izjednačio sa Valensijom na petom mestu, Sosijedad je preskočio Seltu i sada je na 11. mestu, dok je Eibar na osmoj poziciji sa 27 bodova, a Levante bi mogao da preuzme „fenjer“ ukoliko Granada u nedelju savlada Deportivo u La Korunji.