0

KUP KRALJA: Atletiko pregazio Seltu u Vigu

Objavljeno: 06.01.15 u 19:08

U prvoj utakmici osmine finala Kupa Kralja desilo se malo iznenađenje kako zbog konačnog ishoda tako i zbog velikog broja golova pošto je Atletik savladao Seltu u Vigu sa 4:2 produživši tako seriju poraza domaćeg tima započetu nakon pobede ovog tima nad Barselonom na Nou Kampu.

Već u prvih 15 minuta pala su tri gola od čega je lopta dva puta završila iza leđa Rubena Blanka. Kada je Čarls u 54. minutu poravnao na 2:2 činilo se da će Selta konačno uspeti da izbegne poraz, ali su gosti u poslednjih pola sata još jednom našli put do gola tima iz Viga.

Celta Vigo 2 – 4 Athletic Bilbao & Highlights HD by artoonnii

M Susaeta Goal Celta Vigo 2 – 3 Athletic Bilbao… by goals5

Revanš meč dva tima će odigrati za sedam dana u Bilbau.