0

PRIMERA: Almerija odnela bodove iz Malage, minimalac Deportiva (VIDEO)

Objavljeno: 03.01.15 u 23:56

U poslednje dve utakmice subotnjeg programa 17. kola Primere zabeležile su ekipe koje su slabije stajale na tabeli, Deportivo je savladao Atletik iz Bilbaa (1:0), a Almerija je napravila malo iznenađenje trijumfom u Malagi (2:1).

Gol odluke na Rijazoru viđen je u 24. minutu kada je Ivan Kavaliero odlično reagovao posle dodavanja Aleksa Bergantinosa. Imali su Baskijci svojih šansi, ali nisu uspeli da ih iskoriste pa su na kraju morali da se pomire sa porazom.

Deportivo La Coruna 1 – 0 Athletic Bilbao All… by goals5

Junak pobede Almerije na Rosaledi je dvostruki strlac Izraelac Tomer Hemed koji je najpre doveo svoj tim u vođstvo u 40. minutu, da bi u 76. sigurno realizovao penal i tako poništio izjednačenje koje je domaćem timu doneo Garsija.

Goal Hemed- Malaga 1-2 Almeria – 03-01-2015 by VideoCopa

Almerija i Deportivo sada imaju po 16 bodova i uspešno beže rivalima u borbi za opstanak, Malaga je ostala na 30 poena, dok je Atletik u sredini tabele sa 19 osvojenih bodova u 17 kola.