0

PREMIJER LIGA: Crveni đavoli konačno pravi, dva gola i asistencija Runija (VIDEO)

Objavljeno: 26.12.14 u 18:15

Mančester junajted je konačno pružio partiju kakva se od njega očekije, iako Crveni đavoli ne beleže loše rezultate, i u meču 18.kola sa 3:1 (2:0) savladao Njukasl.

Vejn Runi je blistao na Old Trafordu sa dva gola i asistencijom za Van Persija, dok je Papis Sise u samom finišu sa penala ublažio poraz.

Mrežu gostiju načeo je Runi i time nagovestio da će ovo biti u potpunosti njegov dan.

Manchester United 1-0 Newcastle United 26_12… by freeuniverse

Već u 36. minutu rezultat na Old Trafordu je bio 2:0, još jednom se Runi upisao u strelce.

Manchester United 2-0 Newcastle United 26_12… by freeuniverse

U 53. minutu je sjajno uposlio Van Persija, za još jednu loptu u mreži Njukasla.