0

SERIJA A: Inter jedva iščupao bod na Meaci (VIDEO)

Objavljeno: 21.12.14 u 22:41

Za kraj 16. kola Serije A ostavljen je derbi meč između Intera i Lacija u kojem na kraju nije bilo pobednika pošto je završen rezultatom 2:2 (0:2).

Gosti su posle prvih 45 minuta imali velika dva gola prednosti pošto se Brazilac Felipe Anderson u dva navrata vrhunski snašao u šesnaestercu domaćina.

Međutim, Rimljani nisu uspeli da odole napadima Milaneza koji su najpre smanjili zaostatak golčinom iz voleja mladog Kovačića, da bi bod ekipi Roberta Manćinija doneo Palasio koji je uiskoristio asistenciju D’Ambrozija u 80. minutu.

Od srpskih internacionalaca ceo meč su odigrali Zdravko Kuzmanović za Inter i Dušan Basta za Lacio, Filip Đorđević je u gostujućem timu u igru ušao u 56. minutu umesto Klozea, dok je Nemanaj Vidić ponovo ceo meč odgledao sa klupe za rezerve.