0

DUVANJE ZA VRAT: Olimpijakos na bod do vodećeg PAOK-a (VIDEO)

Objavljeno: 17.12.14 u 20:31

U šampionatu Grčke juče, danas i sutra na programu su utakmice vanrednog 14. kola, a svoj meč ove runde takmičenja pirejski Olimpijakos odigrao je u sredu na Karaiskakiju gde je pobedio Panionios sa 2:0 (1:0).

Oba gola za crveno-bele postigao je iskusni Mitroglu koji je najpre u 36. minutu otvorio goste, da bi u prvom minutu nadoknade izgubljenog vremena u drugom poluvremenu stavio tačku na ovaj duel posle odličnog snalaženja u petercu gostiju. U redovima grčkog šampiona nije bilo povređenog Luke Milivojevića.

Olimpijakos sada sa utakmicom više na svom kontu ima samo bod manje od PAOK-a koji je na prvom mestu i svoj duelprotiv Janjine igra u četvrtak, baš kao i Panatinaikos koji gostuje Ksantiju, a sada ima četiri boda manje od gradskog rivala.

Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj fejsbuk stranici Hotsport.rs, kao i na našem Tviter nalogu.