0

BUNDESLIGA: Kostić doneo bod Štutgartu u Majncu (VIDEO)

Objavljeno: 13.12.14 u 20:26

Majnc i Štutgart odigrali su nerešeno 1:1 u poslednjoj utakmici 15. kola planiranoj za subotu ti pred oko 30 hiljada gledalaca na Kofejs areni.

Domaći tim za koji je od 69. minuta igrao Filip Đuričić došao je do vođstva golom Gajsa u 36. minutu, ali nije uspeo da sačuva prednost pošto je mladi reprezentativac Srbije Filip Kostić golom posle asistencije Maksima doneo remi svom timu.

Highlights – 1. FSV Mainz 05 1-1 VfB Stuttgart… by Soccer-Way

Međutim, bod nije pomogao mnogo „švabama“ pošto su ostale na poslednjem mestu na tabeli sa bodom manje od Frajburga, Borusije Dortmund i Verdera, dok se Majnc bodovno izjednačio sa Paderbornom i Hertom koji su na deobi 11. mesta.