0

SERIJA A: Stanković sa Udinezeom odneo bodove sa Meace (VIDEO)

Objavljeno: 07.12.14 u 22:41

U poslednjoj utakmici nedeljnog programa 14. kola Serije A fudbaleri Udinezea su uspeli da savladaju Inter u Milanu iako su na poluvremenu imali gol manjka – 2:1 (0:1).

Treneri tima iz Udina Andrea Stramaćoni i Dejan Stanković očigledno nisu imali previše sentimentalnosti prema svom bivšem klubu koji i pored promene trenera tone sve niže i niže na tabeli Serije A. Ekipi Roberta Manćinija u kojoj se našao Zdravko Kuzmanović, ali ne i Nemanja Vidić, nije bilo dovoljno ni to što su imali prednost na poluvremenu koju im je doneo Ikardi golom u 44. minutu. „Zebre“ su za nešto više od 10 minuta u drugom delu uspele da naprave potpuni preokret, ali i da zadrže tu prednost i tako odnesu kući sva tri boda.

Udineze, na čijoj klupi za rezerve večeras je sedeo Željko Brkić, sda ima 21 bod odnosno isto koliko i Milan na sedmom mestu, a Inter je ostao na samo 17 poena pa je pao čak na 12. poziciju.