0

PRIMERA: Furioznih pola sata Viljareala, Valensija ispustila pobedu u Granadi (VIDEO)

Objavljeno: 07.12.14 u 22:54

U poslednja dva meča nedeljnog programa 14. kola Primere bilo je prilično uzbudljivo pogotovo u završnicama duela.

Najpre je Viljareal furioznom igrom u spolednmjih pola sata, kada je postigao sva četiri gola, savladao ekipu Real Sosijedada sa na kraju više nego ubedljivih 4:0.

Daleko uzbudljivije je bilo u Granadi gde je Valensija propustila veliku priliku da trijumfuje u gostima. Pozajmljeni igrač Mančester Sitija Alvaro Negredo topovskim udarcem je u 83. minutu svojim prvim golom u sezoni doneo prednost gostima, ali je domaći tim vrlo brzo ostao sa igračem više na terenu nakon isključenja Paka Alkasera koji je dobio crveni karton zbog nepromišljeng poteza u 86. minutu. Nepuna tri minuta kasnije Nigerijac Ajzak je iskoristio odlično dodavanje El-Arabija i tako postavio konačnih 1:1.

Valensija je ostala na petom mestu, ali sada ima samo bod više od Viljareala (25-24), Real Sosijedad je sa 13 poena na 14. poziciji, dok je Granada preskočila Levante jer uz isti broj bodova (12) ima bolju gol razliku od Levantea.